SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Shaker 13956807
nr 1395 6807
Shaker
Nysilver, 20-tal. Höjd: 23cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:39:04
300 kr
500 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.